Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 14:14:23

"Ноу-хау виборів-2019: обіцянки, маніпуляції, психологічні атаки на виборця"

28.03.2019   13:00Агенцiя

Які ноу-хау виборів-2019 спрацювали на кандидатів і проти держави?
Якими були найбільш нереалістичні передвиборчі обіцянки учасників президентських перегонів?
Кому вигідний міф про «мудрого виборця», який не помиляється?
Які емоції впливатимуть на вибір українців 31 березня?
Ці та інші актуальні питання обговорять експерти під час прес-конференції «Ноу-хау виборів-2019: обіцянки, маніпуляції, психологічні атаки на виборця», яка відбудеться у четвер, 28 березня, в прес-центрі «Чиста політика» з ініціативи ГО «Український Центр суспільного розвитку».

Учасники:
експерт «Українського Центру суспільного розвитку» Віталіна Пальоха
експерт «Українського Центру суспільного розвитку» Євгеній Кузик
експерт «Українського Центру суспільного розвитку» з питань інформаційних та іміджевих технологій Тетяна Ілюк.

Місце проведення: прес-центр «Чиста політика», м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 6А
Початок о 13:00.
Акредитація журналістів за тел.: (068) 166-86-59.

Останні новини Чернігівщини

Психосоціальна підтримка для кожного: на Чернігівщині запрацюють дві мультидисциплінарні мобільні бригади 13:51

У Чернігові та Городнянській громаді планують сформувати дві мультидисциплінарні мобільні бригади, у складі яких будуть соціальні працівники, психологи, кейс-менеджери, асистенти.

Поліція Чернігівщини викрила посадовця комунального господарства, зловживання службовим становищем якого спричинило збитки державі на майже 700 тисяч гривень 13:29

Слідчі Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань завершили досудове розслідування та склали обвинувальний акт відносно заступника начальника відділу комунального господарства управління житлового-комунального господарства, зловживання службовим становищем якого під час будівництва централізованої каналізації на вулицях Чернігова призвело до завдання збитків державі на понад 700 тисяч гривень.

Туризм Чернігівщини: підсумки І півріччя 2026 року 12:51

Чернігівщина – прифронтова область, яка щодня потерпає від ворожих обстрілів. Російські атаки завдають шкоди не лише житловій та критичній інфраструктурі, а й туристичним об'єктам і пам'яткам культурної спадщини.

росіяни продовжують тероризувати мирне населення Чернігівщини: постраждала дитина 12:19

Ворог щодня атакує Чернігівську область безпілотниками. Вчора ввечері у м. Городня Чернігівського району росіяни поцілили БпЛА по приватному домогосподарству – 10-річна дівчинка отримала легку реакцію на стрес та садна, без госпіталізації.

У Прилуцькій гімназії № 2 будують протирадіаційне укриття 11:47

У Прилуцькій гімназії № 2 розпочали будівництво протирадіаційного укриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини