Дискусія "Реальність захищати права жінок та дівчат"
Напередодні 8 березня, Міжнародного дня прав жінок і миру запрошуємо представників та представниць ЗМІ, громадськості, державної влади та місцевого самоврядування взяти участь у проведені дискусії за темою «Реальність захищати права жінок та дівчат».
Дискусія розпочнеться з представлення результатів роботи коаліції громадських організацій «Врахування прав жінок та дівчат в програмах для учасників АТО та їхніх родин», які співпрацювали для врахування прав жінок в обласній програмі соціальної підтримки ветеранів війни та членів їх сімей».
Дата проведення: 5 березня.
Початок: о 14:00 год.
Місце проведення: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації (м. Чернігів, вул. Шевченка, 7, кім. 5).
Заплановані питання для обговорення:
– Чи реально враховуються інтереси жінок в усіх програмах та планах дій на місцевому рівні?
– Що можна зробити щоби права жінок та дівчат були реально захищені на всіх рівнях прийняття рішень?
– Чи реально громадськості брати участь у вирішенні питань соціальної справедливості та соціального захисту враховуючи гендерну складову?
Захід організується Всеукраїнської громадської організацією «Центр “Розвиток демократії”» та громадською організацією «Чернігівська правозахисна спілка».
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.