Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 14:16:55

Презентація книги Монітор “Смоленськ” (“Krakow”) три долі

03.02.2019   11:00Агенцiя

3 лютого у приміщенні культурно-мистецького центру “Інтермеццо” (м. Чернігів, вул. Шевченка, 9) відбудеться презентація книги
Монітор “Смоленськ” (“Krakow”) три долі
(Історія корабля, бойовий шлях та сьогодення 1924-1941-2018 рр.)
Ця книга розповідає про долю героїчного бойового корабля – річкового монітора “Смоленськ” (“Краків”), який перебував в складі польської, а пізніше радянської Пінської військової флотилії і загинув в вересні 1941 року під час Київської оборонної операції на річці Десна, в районі м. Чернігова. Ця книга про героїзм і військові будні екіпажів монітора. Не забувати нашу історію, зберегти пам’ять про легендарний корабель для нащадків – мета цього науково-історичного дослідження.

Дата проведення: 3.02.2019 року.
Час проведення: 11:00-13:00.

Місце проведення: м. Чернігів, вул. Шевченко, 9, Культурно-мистецький центр “Інтермеццо”.

Координатори проведення заходів:
Ясенчук Олександр, тел. 063-236-18-03
Чудновець Олександр, тел. 067-478-06-47

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань

Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45

12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.

Навіть краплинка крові рятує життя: в обласній дитячій лікарні відзначили донорів Чернігівщини 11:41

Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Сьогодні, напередодні свята, в Чернігівській обласній дитячій лікарні дякували тим, хто свідомо та самовіддано ділиться своєю кров'ю задля порятунку інших.

Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06

Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29

У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини