Зустріч "Автокефалія як духовна основа незалежності України"
22 січня, у вівторок, в Чернігові відбудеться зустріч на тему: «Автокефалія як духовна основа незалежності України».
Спікери:
– кандидат філософських наук Тамара Андрійчук;
– настоятель храму Святої Великомучениці Катерини, Секретар Чернігівської єпархії Православної Церкви України отець Роман (Кіник);
– капелан, священик храму Святої Великомучениці Катерини Православної Церкви України отець Євген (Орда).
Початок заходу: 18:00 год.
Місце проведення: Львівська майстерня шоколаду (просп. Миру, 45).
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.