Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 05:22:28

Мовчуще божество. Марко Вовчок

20.12.2018   17:00Агенцiя

Музей Михайла Коцюбинського продовжує відкривати для поціновувачів творчості письменника таємниці його життя. Новий мистецький проект «Михайло Коцюбинський. У колі друзів» пропонує знайомство з цікавими неординарними особистостями, які творили українську культуру у ХІХ столітті.
Чергова зустріч присвячена Марку Вовчку – неймовірно цікавій і талановитій жінці, яка підкорювала не тільки літературні вершини, а й чоловічі серця. Її творами захоплювались сучасники. Михайло Коцюбинський писав: «Серед тих авторів, яких я ковтав десятками, найбільше враження зробив на мене Марко Вовчок, а потому Шевченко».
Бажаєте дізнатись про неї більше – запрошуємо до музею.
Зустріч відбудеться 20 грудня о 17-00.
Вартість квитка – 30 грн.
Кількість місць обмежена.
Попередній запис обов’язковий.
Тел. для довідок: 677 481, (097) 465-70-91, (063) 065-61-49.
Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини