Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 листопада, 19:07:44

Прес-тур до обласного онкологічного диспансеру

09.11.2018   11:00Агенцiя

7 листопада в обласному онкологічному диспансері пролікований перший пацієнт на лінійному прискорювачі Elekta Infinity. Підключити та ввести в дію апарат допомагають фахівці з Англії та міста Дніпра, які працюють разом з лікарями відділення променевої терапії.

Для ознайомлення з роботою найсучаснішого та найефективніший апарату для лікування онкохворих, станом онкологічної захворюваності в області, потребі хворих в променевій терапіїзапрошуємо Вас взяти участь у прес-турі до обласного онкологічного диспансеру.


Час та місце проведення прес-туру:
9 листопада 2018 року, 11: 00, м. Чернігів, просп.Миру, 211, Обласний онкологічний диспансер,  конференц-зал в відділення променевої терапії (ІІ-йповерх нового корпусу).
Довідки за тел.:(04622) 53007

Останні новини Чернігівщини

"Я вчуся читати" в обласній бібліотеці для дітей 15:30

Вчитися читати – це ціла наука, це мистецтво. Як зробити так, аби дитина оволоділа цим мистецтвом з легкістю? Що потрібно, аби малюк не блукав манівцями, а пізнавав навколишній світ за допомогою книги комфортно?

В облдержадміністрації привітали чемпіона Ігор Нескорених

В облдержадміністрації привітали чемпіона Ігор Нескорених 15:25

Олександр Гавриленко продовжує приймати вітання за здобуте «золото» на Іграх Нескорених-2018 в Австралії. Сьогодні Почесну грамоту спортсмену вручила виконуюча обов’язки голови Чернігівської ОДА Юлія Свириденко, висловивши захоплення його силою духу та мужністю.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:20

З 01.10.2018 р. розпочався моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

У телестудії UA: ЧЕРНІГІВ відбулася театральна вистава

У телестудії UA: ЧЕРНІГІВ відбулася театральна вистава 15:16

У студії UA: ЧЕРНІГІВ 7 листопада відбувся показ проекту пластичного театру "Погляд страху". Команда Суспільного Чернігівщини разом з акторами Theatrum Mundi перетворила ранкову студію на сцену і зібрала всіх охочих для перегляду вистави.

Чернігівська поліція пропонує пройти тест активним Інтернет-покупцям

Чернігівська поліція пропонує пройти тест активним Інтернет-покупцям 13:57

Відповівши на кілька нескладних запитань, ви одразу зможете дізнатися, чи потрапили до групи ризику потенційних жертв шахраїв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини