Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 10:33:26

Підсумки VI-ї щорічної Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця“

03.11.2011   11:00Агенцiя

Запрошуємо Вас на засідання прес-клубу “Ділове слово” управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, яке відбудеться у четвер, 3 листопада об 11:00 год. в актовій залі за адресою: м. Чернігів, вул. Бєлінського, 11.
Тема засідання прес-клубу – “Підсумки VI-ї щорічної Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця“”.
Інформуватимуть: заступник начальника управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Борис Атрощенко, голова наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця” Єжи Конік, керівник центрального офісу Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця” Наталія Доценко, головний позаштатний спеціаліст з дитячої ендокринології управління охорони здоров’я облдержадміністрації, член оргкомітету з проведення акції у Чернігівській області Людмила Захаревич, мати дитини, яка отримує благодійну допомогу, Катерина Жибір, волонтер, студентка Чернігівського педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка Ольга Кукуюк.
Учасники засідання планують підбити підсумки VI-ї щорічної Всеукраїнської благодійної акції „Серце до серця“допомоги дітям, хворим на цукровий діабет (яка проводилась у Чернігівській області 1-15 травня ц. р.), поінформувати про закуплене за зібрані в ході акції кошти медичне обладнання та його передачу адресатам.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 грудня до 8:00 13 грудня 2019 року.

Відбувся відкритий показ фільму

Відбувся відкритий показ фільму "Bellingcat: Правда в світі постправди" 08:47

З 25 листопада по 13 грудня на Чернігівщині проходить XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, тема якого – цифрові технології та захист прав людини у мережі.

Розпочалася операція

Розпочалася операція "Новорічна ялинка 2020" 08:36

Для посиленого контролю, щодо збереження зелених насаджень у святкові дні Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області розпочато проведення щорічної природоохоронної операції «Новорічна ялинка».

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн 08:29

Чернігівський окружний адміністративний суд, погодившись із позовними вимогами прокуратури, зобов’язав райдержадміністрацію вжити заходів до оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку під будівлею закладу освіти орієнтовною вартістю понад 850 тис. грн.

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом 08:14

Поліцейські затримали домашнього агресора, який погрожував зброєю правоохоронцям.