Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 20:06:52

Круглий стіл "Перші кроки до створення Центру безпеки в місті Чернігові"

31.10.2018   11:00Агенцiя

31 жовтня о 11.00, в м.Чернігів, в прес-центрі «Чиста політика» (м.Чернігів, вул. Полуботка, 6-А) відбудеться зустріч-обговорення щодо налагодження взаємодії поліції та громади задля забезпечення безпеки в місті Чернігові.
 
Питання до обговорення:
- Презентація результатів опитування «Безпечний Чернігів», участь у якому взяли 1 тис. чернігівців
- Спільні заходи громади, місцевої влади та поліції в забезпеченні безпечного середовища в місті
- Чи потрібен Чернігову Координаційний центр безпеки, який має стати дискусійним та інформаційним майданчиком для організації заходів, направлених на вирішення безпекових питань в місті

До участі запрошені представники Управління патрульної поліції та Головного управління Національної поліції України в Чернігівській області, Чернігівської міської ради, представники громадськості та ЗМІ.

Місце проведення: Прес-центр «Чиста політика»  (м.Чернігів, вул. Полуботка, 6-А)
 Час проведення: середа, 31 жовтня 2018 року, 11.00.

Контакти:
Катерина Данькова, моб.: 063-158-32-46
Організатори – Чернігівський громадський комітет захисту прав людини у співпраці з Управлінням патрульної поліції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини