Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 березня, 02:15:58

Святкування 85-річчя природничо-географічного факультету

18.10.2018   10:00Агенцiя

Календар подій:

10.00-11.45 – планерне засідання ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми природничих наук: теорія, практика, освітні новації» (118 ауд. нового корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя);

13.00-15.45 – засідання секцій та круглих столів:

- 429 ауд: біологічні науки;

- 434: Географічні науки;

- 401: Екологічні науки та круглий стіл "Сучасні перспективи інтродукції та реінтродукції рослин в ботанічних садах півночі України";

- 417: Хімічні науки;

- зал засідань нового корпусу: круглий стіл "Сучасні практики вирішення проблем довкілля на місцевому рівні". Проводиться в інтерактивній формі, модератор - Оксана Кисіль, національний експерт проекту ЄС "Угода мерів-Схід" в Україні. Організовує факультет разом з Вірою Топіхою, начальником сектора з питань інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності.

16.00-17.45 – концертна програма (актовий зал нового корпусу).

Останні новини Чернігівщини

Анекдот вихідного дня. Гарного настрою!

Анекдот вихідного дня. Гарного настрою! 12:09

Думаю, настоящий апокалипсис так и пройдет: с пивом и фотокамерами, и к тому моменту, как вострубит последний ангел, записи первых уже выложат на YouTube...

5 звичок, з якими необхідно розлучитися, щоб стати щасливішими 11:49

У березні весь світ святкує день щастя. Якщо ми хочемо наповнити своє життя щастям і радістю, треба знайти в собі сили розлучитися з тим, що заважає цьому щастю постукати в наші двері. Можливо, у вашому житті є якісь звички зі списку нижче? Тоді ми радимо вам швидше позбутися їх, щоб звільнити місце для позитиву та гармонії.

50 простих істин. Батькам на замітку

50 простих істин. Батькам на замітку 11:47

Багато в чому наша любов проявляється невербально, але основою всьому завжди було і буде спілкування. Саме слова задають весь тон нашому життю – не більше і не менше. Словом можна ранити, але словом можна і вилікувати.

Ефективна дієта для шкіри

Ефективна дієта для шкіри 11:35

Їжа для краси і здоров'я шкіри може бути такою ж ефективною, як хороший крем і салонна процедура. Тільки треба знати, що класти на тарілку. Ми склали рейтинг продуктів, які дуже любить наша шкіра.

Смачні рецепти вихідного дня: гарбузово-апельсинові мафіни

Смачні рецепти вихідного дня: гарбузово-апельсинові мафіни 11:15

Гарбузово-апельсинові мафіни з сливовим варенням – ніжна, сонячна, ароматна випічка. Такі мафіни зігрівають вже навіть своїм виглядом і стануть чудовим доповненням до смачної кави чи чаю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини

Ляля Нетреба вважає ...

потрібно перевірити себе у списках виборців! потрібно перевірити себе у списках виборців! Саме час поцікавитися, чи внесені ви до списку виборців і чи зможете без проблем зробити своє волевиявлення.

Всі публікаціі