Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 січня, 04:50:38

Святкування 85-річчя природничо-географічного факультету

18.10.2018   10:00Агенцiя

Календар подій:

10.00-11.45 – планерне засідання ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми природничих наук: теорія, практика, освітні новації» (118 ауд. нового корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя);

13.00-15.45 – засідання секцій та круглих столів:

- 429 ауд: біологічні науки;

- 434: Географічні науки;

- 401: Екологічні науки та круглий стіл "Сучасні перспективи інтродукції та реінтродукції рослин в ботанічних садах півночі України";

- 417: Хімічні науки;

- зал засідань нового корпусу: круглий стіл "Сучасні практики вирішення проблем довкілля на місцевому рівні". Проводиться в інтерактивній формі, модератор - Оксана Кисіль, національний експерт проекту ЄС "Угода мерів-Схід" в Україні. Організовує факультет разом з Вірою Топіхою, начальником сектора з питань інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності.

16.00-17.45 – концертна програма (актовий зал нового корпусу).

Останні новини Чернігівщини

Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії 14:10

13 січня в Чернігівському колегіумі № 11 (директор Рубан С.В.) відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом загибелі робітника на виробництві

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом загибелі робітника на виробництві 14:05

До Чернігівського відділу поліції надійшло повідомлення, що на одному з підприємств міста від травм помер працівник.

Про державні реформи та проблеми окремого району. Олександр Мисник відвідав Бахмаччину 13:00

Бахмацький район має хороший темп розвитку. Лише в аграрному секторі вже кілька років поспіль демонструє високі показники: кожна третя тонна м’яса та кожна шоста тонна молока області саме з Бахмаччини.

Міський голова Чернігова доручив виділити додаткові кошти для лікарень у зв'язку з грипом 12:48

Про ситуацію із захворюваність на грип та ГРВІ у Чернігові розповів начальник управління охорони здоров'я Чернігівської міської ради Владислав Кухар. За його словами, за останній тиждень захворіли 3600 осіб. А на стаціонарному лікуванні знаходиться 104 людини.

Безробітних жінок вчили готувати млинці 12:46

Весело, щиро, а головне пізнавально пройшов майстер-клас по випіканню млинців, що організували для безробітних фахівці Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості. Захід відбувся в рамках культурно-просвітницького проекту «Збережемо традиції предків» у Прилуцькому професійному ліцеї.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини

Ляля Нетреба вважає ...

потрібно перевірити себе у списках виборців! потрібно перевірити себе у списках виборців! Саме час поцікавитися, чи внесені ви до списку виборців і чи зможете без проблем зробити своє волевиявлення.

Всі публікаціі