Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 13:04:45

Круглий стіл "Обговорення пропозицій до проекту на 2019-2020 роки обласної "Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей і бійців-добровольців у Чернігівській області"

11.10.2018   09:30Агенцiя

Запрошуємо Вас прийняти участь у заході, який відбудеться 11 жовтня у Чернігові:
 – круглий стіл з запланованою темою – «Обговорення пропозицій до проекту на 2019-2020 роки обласної «Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей і бійців-добровольців у Чернігівській області».

Участь у заході - безкоштовна.
Запланована загальна тривалість заходів – з 09:30 до 12.30 год. Місце проведення: м. Чернігів, просп. Перемоги, 62 (приміщення редакційно-видавничого комплексу “Десна”).
Крайній термін подачі заявки на участь – на e-mail: ldudko@ukr.net – до 12‑ої години 10 жовтня 2018 року.

Останні новини Чернігівщини

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

29 січня: цей день в Україні і світі

29 січня: цей день в Україні і світі 08:29

День 1436 Російська агресія - Day 1436 Russian aggression

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини