Круглий стіл з протидії політичній корупції “Гроші партій під контролем 3.0”
25 вересня із 11.00 до 12.00 за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченко 99, а у приміщенні готелю “Придеснянський” відбудеться “круглий стіл” з протидії політичній корупції “Гроші партій під контролем 3.0”. Експерти Центру “Ейдос”, та представники коаліції “Гроші партій – під контролем!” презентують індекс доброчесності політичних партій, аналіз фінансових звітів парламентських партій за 2016, 2017 роки і два квартали 2018 року та поділяться виявленими фактами про особливості фінансового життя партійців.
Головні питання, які будуть розглянуті на форумі:
• Які тенденції існують під час подання звітів партіями?
• Чи стали партії більш відкритими за час дії закону?
• На що ідуть основні видатки партій?
• Які виклики постають перед політичними партіями та громадянським суспільством щодо протидії політичній корупції у передвиборчий період?
Учасники:
Сергій Адаменко, аналітик Центру “Ейдос”, головний редактор порталу “Партійна каса”
Катерина Давиденко, аналітик Центру “Ейдос”
Місце проведення:Готель Придеснянський (вул. Шевченко,99-А)
Останні новини Чернігівщини
На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.
В області підписали Меморандум про співпрацю з Інститутом серця 11:40
Днями у Чернігові відбулась зустріч представників регіональної медичної спільноти з фахівцями Державного некомерційного підприємства «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України».
Міськсвітло звітує про виконані роботи з обслуговування міських об’єктів 11:17
За останні два тижні комунальні бригади КП «Міськсвітло» виконали значний обсяг робіт з ремонту та оновлення вуличного освітлення та засобів регулювання дорожнього руху у Чернігові.
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 10:55
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.