Круглий стіл на тему “Майбутнє зелених зон та місць відпочинку чернігівців на прикладі урочища Ялівщина”
У прес-клубі “Експертна думка” відбудеться круглий стіл на тему “Майбутнє зелених зон та місць відпочинку чернігівців на прикладі урочища Ялівщина”.
В обговоренні візьмуть участь провідні науковці:
– Володимир Червоний, президент Української корпорації “Укрзеленбуд”;
– Сергій Ковалевський, доктор сільськогосподарських наук, професор, декан Національного університету біоресурсів і природокористування України;
– Валентина Дрозда, доктор біологічних наук, професор Національного університету біоресурсів і природокористування України;
– а також екологи, представники органів місцевого самоврядування, громадські діячі.
Захід відбудеться 20-го липня об 11:00 за адресою: м. Чернігів, вул. Полуботка, 6-А, тел. 97-36-38
Запрошуємо до дискусії представників громадських організацій та ЗМІ.
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.