Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 жовтня, 14:29:28

Об'єднана опозиція ВО "Батьківщина" розпочинає безстрокову акцію

18.07.2012   10:00Агенцiя

В Чернігові  18 липня з 10:00 стартує акція "Україна проти Януковича!".
На Красній площі біля Чернігівської обласної державної адміністрації Об'єднана опозиція ВО "Батьківщина" розпочинає безстрокову акцію "Україна проти Януковича!". Ця акція є всеукраїнською.
Об'єднана опозиція ВО "Батьківщина" подає позов до суду проти Януковича за узурпацію влади. Цей позов є першим юридичним етапом усунення президента Януковича від влади.
Об 11:00 відбудеться брифінг, де Керівник Чернігівського обласного виборчого штабу Об'єднаної опозиції ВО "Батьківщина" Олександр Кодола пояснить причини початку акції і як вона протікатиме в Чернігівській області.
Телефони для довідок: (097) 779-31-85; 4 42 87 - Сергій Семененко.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:34

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 19 жовтня по 08 годину 20 жовтня 2020 року

Держпродспоживслужба Чернігівщини продовжує здійснювати контроль за об’єктами нагляду щодо дотримання ними протиепідемічних вимог

Держпродспоживслужба Чернігівщини продовжує здійснювати контроль за об’єктами нагляду щодо дотримання ними протиепідемічних вимог 13:28

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області постійно здійснюється державний контроль за дотриманням санітарного законодавства на об'єктах нагляду згідно встановлених вимог щодо здійснення протиепідемічних заходів на період карантину, пов’язаного з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

В Україні зафіксовано 5469 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

В Україні зафіксовано 5469 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 13:25

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 20 жовтня в Україні зафіксовано 5 469 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Для Сновської районної лікарні придбали сучасний рентгенапарат

Для Сновської районної лікарні придбали сучасний рентгенапарат 13:10

Сновська районна лікарня незабаром діагностуватиме пацієнтів на новому цифровому рентгенапараті. У серпні рентгенівську діагностичну систему вже закупили, вона відповідає сучасним вимогам.

Новий корпус Чернігівської музичної школи №1 ім.С.Вільконського відсьогодні приймає своїх учнів

Новий корпус Чернігівської музичної школи №1 ім.С.Вільконського відсьогодні приймає своїх учнів 07:42

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 19 жовтня урочисто відкрив новий корпус Чернігівської музичної школи №1 імені Вільконського.