Всеукраїнський Бізнес-фест "Разом до успіху"
У програмі заходу:
10:00–11:00 – церемонія відкриття фестивалю, нагородження кращих підприємців. Flash mob (Красна площа)
11:00–12:00 – святкова кавалькада «Бізнес з Гермесом до Олімпу» (Красна площа – вул. Шевченка – Центральний парк культури та відпочинку)
Заходи в Центральному парку культури та відпочинку
12:00–17:00 – виставка-ярмарок «БІЗНЕС ЧЕРНІГІВЩИНИ». Основні локації: виробництво та послуги, громадське харчування, промислова група, test drive від автосалонів, майстер-класи від народних майстрів
12:00–13:00 – урочисте відкриття виставки-ярмарки «БІЗНЕС ЧЕРНІГІВЩИНИ». Flash mob прапорів
12:00–19:00 – фуд-зона
12:00–17:00 – робота «Вікна допомоги» (підтримка з актуальних питань):
від державних органів: Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби в області, служби зайнятості, Головного територіального управління юстиції в області, ДСНС в області
від бізнесу: банківських та юридичних структур, аудиторів та бухгалтерів, ІТ–компаній, агенцій з нерухомості та туристичних фірм, фітнес-центрів, а також освітніх закладів позашкільного та альтернативного навчання, фірм із виготовлення меблів та авторемонтних послуг
від громадських організацій
13:00-17:00 – концертні виступи творчих колективів міста та області, показ мод
17:00 18:00 – концертна програма за участю дуету «On I Ona» та Заслуженої артистки України Наталки Карпи
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.