Експертна зустріч з питань обговорення пріоритетів урядової політики
форматі відеоконференції відбудеться експертна зустріч з питань обговорення пріоритетів урядової політики на тему: «Удосконалення законодавчих актів у сфері надання безоплатної правової допомоги».
Експерти, представники Міністерства юстиції України, громадськість говоритимуть про впровадження Концепції розвитку системи громадського здоров'я та проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів у сфері надання безоплатної правової допомоги».
В обговоренні також візьмуть участь представники всіх областей держави.
Початок заходу: 12:00 год.
Місце проведення: зала № 2 обласної державної адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв