Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 22:33:44

Засідання за "круглим столом" у сфері гендерної рівності та дотримання прав людини

26.06.2018   14:00Агенцiя

14:00 - засідання за «круглим столом» на тему: «Впровадження Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року, виконання Україною Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок та рекомендацій Комітету ООН з ліквідації всіх форм дискримінації щодо жінок (CEDAW)».

Захід відбудеться за участю керівництва облдержадміністрації, представників структурних підрозділів Чернігівської ОДА, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів, громадських організацій, які здійснюють заходи у сфері гендерної рівності та дотримання прав людини.

Місце проведення: парк-готель «Чернігів» (вул. Шевченка, 103 а)

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.