Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 21:39:51

Мистецький проект "Михайло Коцюбинський у колі друзів" запрошує на червневу зустріч "Літня симфонія слова і музики"

15.06.2018   17:00Агенцiя

Літо – фантастична пора, час мрій, несподіванок і приємних сюрпризів. Цього разу ми пропонуємо вам зануритися у неповторний світ художнього слова Михайла Коцюбинського, прогулятися сторінками його творів і відчути на смак ЛІТО. Чим пахне свіже молоко, яку пісню співає жайвір у небі, як наливається колос у полі і після дощику п’янкі аромати заповнюють сад.
Звучання старовинного роялю наповнить вас незабутніми враженнями.
Проведіть літній вечір у музеї!
Зустріч відбудеться 15 червня о 17-00 на музейній веранді.
Попередній запис обов’язковий.
Вартість квитка – 30 гривень.
Тел. для довідок: 4-10-03,677-481 097 465 70 91, 063 065 61 49.

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини