Прес-тур "Про міфи та реальність Академії ДПтС"
6 червня в 9.45 («Брянськ» вул. Шевченка 107) в Академії спростовують міфи довкола навчального закладу, представників ЗМІ ознайомлять з тим як використовується приміщення колишнього «Брянську» та покажуть території колишнього ПТУ №6 і розкажуть плани по облаштуванню цієї території, будівництва стадіону.
Орієнтовний план:
09.45. – Реєстрація учасників (вул. Шевченка 103 кол. Брянськ), брейк –кава, вітання журналістів.
10.00. – Екскурсія по приміщенню навчальний корпус №2( колишній Брянськ).
10.15. – Презентація 3D-моделі стадіону, короткі виступи.
10.30. – Переїзд (на автобусі Академії до корпусу №3).
10.45. – Огляд території, плани на близьке майбутнє (питання-відповіді).
11.00. – Огляд споруди з середини. Від’їзд.
Про участь просимо повідомити телефоном (093) 86-30-695
Останні новини Чернігівщини
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51
У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50
Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48
В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.
Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46
З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.