Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 12:28:29

Зустріч з індіанською культурою

23.05.2018   15:00Агенцiя

Комунальний заклад «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради запрошує 23 травня о 15.00 до РЛП «Ялівщина», де вихованці клубів за місцем проживання разом зі своїми педагогами організовують незабутню зустріч з яскравою, колоритною індіанською культурою.
Цікаві костюми, неповторні пригоди, зустріч з Вождем великого племені створять незабутню казкову атмосферу свята. Учасники свята матимуть змогу дізнатися більше про життя та культуру одного з найцікавіших народів світу, стати учасником індіанського квесту!

Запрошуємо представників ЗМІ до висвітлення заходу. Орієнтир: зупинка «Ялівщина» з боку Центру туристичної роботи, місце збору учасників – галявина за зупинкою (70-100 м).

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини