Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 00:49:37

Суспільне в Чернігові запрошує фанів Євробачення дивитися фінал конкурсу разом у студії

12.05.2018   20:30Агенцiя

Чернігівська філія Суспільного запрошує всіх охочих завітати 12 травня, в суботу, о 20:30 у фан-зону Євробачення-2018, яка розташована в телестудії за адресою пр-кт Перемоги, 62, 2-й поверх (вхід з боку кафе "Padishah"). Вхід у фан-зону вільний.

На відвідувачів чекають виступи знаних місцевих музикантів – рок-гурту LiVeN та духового оркестру Mad Winds Brass Band, а також майстер-клас із сальси від Ольги Буренок (студія танцю "Viva la Vida"). Окрім цього, Іван Богданов проведе мотиваційний міні-тренінг на тему креативного мислення.

О 22:00 розпочнеться пряма трансляція фіналу пісенного конкурсу "Євробачення-2018", де під першим номером виступатиме представник України MÉLOVIN.

Щоб якомога більше фанів змогли долучитися до перегляду, від телевізійних декорацій звільнили найбільшу студію, в якій знімають щоденні прямоефірні програми – "Ранок" і "Тема дня".

Шанувальники Євробачення разом із глядачами Суспільного в Чернігові вже мали змогу дивитися трансляцію другого півфіналу конкурсу - в ніч із 10 на 11 травня. У фан-зоні філії в перервах між ефірами чернігівські гурти Jam Bubble Band та Вітамін розважали присутніх музикою, а дизайнери міняли зовнішній вигляд студії так, щоб глядачі змогли цілковито зануритися в атмосферу Євробачення. Також під час заходу відвідувачі фан-зони дізналися про цікавинки нового весняного фестивального сезону в Чернігові від організаторки вуличного музичного фестивалю "Зелена Сцена" Лесі Федоренко.

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини