Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 10:07:39

Робоча зустріч "Сусідська варта" для представників ОСББ та поліції Чернігова

24.04.2018   11:00Агенцiя

В Чернігові представники ОСББ та поліції обговорять проблеми безпеки в громаді

У вівторок, 24 квітня 2018 року, об 11.00, в м.Чернігові відбудеться робоча зустріч на тему «Сусідська варта» для представників ОСББ, ОЖБК та правоохоронних органів.

Питання до обговорення:

- Актуальні питання в сфері забезпечення громадської безпеки та благоустрою в м.Чернігові;

- Розвиток безпечного середовища на локальному рівні;

- Розробка спільних ініціатив представників органів самоорганізації населення та поліції в рамках впровадження інституту «Сусідська варта» в місті Чернігові.

В заході візьмуть участь керівники ОСББ (об'єднання співвласників багатоквартирного будинку) та ЖБК (житлово-будівельних кооперативів) м.Чернігова, представники Чернігівського міського відділу Національної поліції, Управління патрульної поліції Чернігівської області, КП «Муніципальна варта» Чернігівської міської ради.

Місце проведення: культурно-діловий центр «Світогляд» (м.Чернігів, Проспект Перемоги, 108-а, 2-й поверх)

Час проведення: вівторок, 24 квітня 2018 року, 11.00.

Запрошуємо до участі представників ЗМІ та громадських організацій.

Контакти:
Катерина Данькова, моб.: 063-158-32-46, e-mail: protection.ua@gmail.com.

"Сусідська варта" – це добровільне об'єднання людей, мешканців певної території, задля превентивної функції і власної безпеки. Вона складається з трьох пріоритетів: безпека житла, співпраця з поліцією, турбота про територію (благоустрій).

Проект «Безпечний Чернігів - спільний інтерес, спільна відповідальність» впроваджується Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини.

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини