Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 13:07:48

Міський голова, виконавчі органи чи депутати – хто у Чернігові працює найбільш публічно? Результати вимірювання Індексу публічності 2017

25.04.2018   11:00Агенцiя

Дата та час: 25 квітня, 11:00

Місце: Прес-центр «Чернігівський вибір» (м. Чернігів, вул.. Шевченка, 5)

Організатор: Громадянська мережа ОПОРА

 

25 квітня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА у Чернігові презентуватиме результати пятого вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування.

На прес-конференції буде представлено рейтинг публічності 24 муніципалітетів, а також окремих суб’єктів дослідження – міських голів, виконавчих органів та депутатів міських рад. Окрім цього, експерти проаналізують сильні та слабкі сторони діяльності кожного субєкта моніторингу й розкажуть, які зміни та нові практики сприяли підвищенню рівня публічності Чернігова у всеукраїнському рейтингу 2017 року.   

Нагадаємо, що у попередні роки найвищі показники відкритості, прозорості та підзвітності демонстрували муніципалітети Івано-Франківська, Луцька, Вінниці та Києва. За підсумками вимірювання Індексу публічності 2014 та 2015 років Чернігів знаходився на 16 та 17 сходинках рейтингу. У 2016 році за підсумками дослідження наше місто зайняло 11 місце у загальноукраїнському рейтингу.

 Чи є ще в Україні непублічні муніципалітети, чи прогресують міста-лідери та яке місце у рейтингу цьогоріч визначено Чернігову, – розповімо під час прес-конференції.

Спікери заходу:

·         Наталія Висіканець, координатор кампанії «Вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування»  у Чернігові.

Контактна особа: Наталія Висіканець  – 095 285-05-39.

Довідково: Індекс публічності – це загальнонаціональна кампанія моніторингу прозорості, відкритості та підзвітності діяльності органів та посадових осіб  місцевого самоврядування. Об’єктом моніторингу є міські ради в обласних центрах України. У 2017 році вимірювання здійснювалося також у тимчасово перенесених обласних центрах Донецької та Луганської областей.

Проект реалізовується уже пятий рік поспіль й має на меті оцінити, наскільки публічно приймаються рішення і втілюється в життя політика муніципалітетів, і яким є внесок основних суб’єктів місцевого самоврядування – міського голови, депутатів та виконавчих органів – в цей процес. Система показників Індексу публічності розроблена на основі положень українського законодавства та міжнародних стандартів у сфері публічності муніципальної влади. Результатом проведеної кампанії є публікація щорічного всеукраїнського дослідження – «Індекс публічності місцевого самоврядування 2017». З результатами минулорічних вимірювань можна ознайомитися на сайті  www.publicityindex.org.

Останні новини Чернігівщини

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу члена наркосиндикату, що причетний до виготовлення психотропів у промислових масштабах 12:11

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо 41-річного учасника групи наркодилерів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:08

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 13 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

За січень-грудень 2025 року на Чернігівщині сплачено 43 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 09:09

Платниками Чернігівщини протягом 2025 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 27,2 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 24,4 відс. (на 5,3 млрд грн) перевищує факт надходжень 2024 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини