Спільний брифінг громадських організацій
Спільний брифінг громадських організацій Спілка Самаритян України Чернігівське об’єднання, «Голос батьків», «Міський молодіжний центр «Жменя», «Рада партнерського розвитку», Остерський будинок творчості дітей та юнацтва.
Захід відбудеться 24 квітня о 14.00 за адресою Гетьмана Полуботка 6а, прес-центр «Чиста політика».
- Підсумки конкурсу дитячих творчих груп «Космічні мандри у майбутнє», який відбувся 15 квітня 2018 року для дітей та молоді з Чернігівської області, в тому числі з інвалідністю, віком від 5 до 21 року;
- Розвиток дитячого та юнацького творчого потенціалу, культурне і естетичне виховання підростаючого покоління;
- Просування принципів інклюзії у суспільство;.
Спікери:
1. Балакірева Ірина – голова Союзу самаритян України Чернігівське об’єднання;
2. Анісімова Наталія –член Союзу самаритян України Чернігівське об’єднання, керівник івент агентства FunnyFest;
3. ТрубенокОлена –виконуючий директор ГО "Голос батьків";
4. Гусак Регіна– голова громадської організації "Міський молодіжний центр "Жменя";
5. Корнієнко Ірина Валеріївна –громадський діяч, благодійник;
6. Лутченко Альона – голова громадської організації «Рада партнерського розвитку».
Контакти: 063 609-10-83
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).
Надзвичайні події в області за останню добу 10:17
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
2 березня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.