Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 грудня, 07:33:50

Прес-конференція Народного депутата України Андрія Шевченка

02.07.2012   10:30Агенцiя

У понеділок 2 липня о 10:30 у конференц-залі Готелю "Україна" відбудеться прес-конференція Народного депутата України Андрія Шевченка.
До Чернігівської області прибуде Народний депутат України        Андрій Шевченко, який проведе зустріч з журналістами і поспілкується щодо сучасної політичної ситуації в країні та можливих шляхів розвитку країни найближчим часом. Окремо буде розглянуте питання розвитку медіа сектору України та стан свободи слова.
Місце проведення - Готель "Україна", пр-т Миру, 33, конференц-зала.
Початок о 10:30
Реєстрація з 10:10.
Телефони для довідок: (097) 779-31-85 - Сергій Семененко.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини