Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 02:11:41

Презентація виставки картин "КОРДОН" литовської художниці Беати Куркуль

31.03.2018   14:00Агенцiя

31 березня, у суботу, в Чернігові відбудеться презентація виставки картин «КОРДОН» литовської художниці Беати Куркуль.

Беата Куркуль, що народилась і виросла у Литві, а нині проживає в Києві, стала відомою широкому загалу завдяки створенню нею картин про охоронців кордону. З її легкої руки суспільство побачило образ сучасного прикордонника: відданого, незламного сина України. Спочатку її роботи облетіли Інтернет-простір, згодом почали експонуватися у виставкових залах та в прикордонних підрозділах. Усі сюжети її картин взяті з розповідей прикордонників.

Початок заходу: 14:00 год.

Місце проведення: Обласний молодіжний центр (вул. Магістратська, 3)

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини