Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 23:26:26

"Як обрати професію та своє майбутнє"

17.03.2018   14:00Агенцiя

Центр гуманістичний технологій АХАЛАР запрошує всіх зацікавлених представників ЗМІ на зустріч для батьків спільно з дітьми (14-17 років) «Як обрати професію та своє майбутнє».

Місце проведення: Культурно-діловий центр «Світогляд», Пр-т Перемоги, 108-а, 2 поверх,  м. Чернігів.

Дата: 17 березня 2018 року

Час проведення 14.00 -16.00

Мета заходу: ознайомити батьків та дітей з сучасними моделями професійного самовизначення в незвичному, яскравому форматі. Захопливо, корисно та цікаво поговоримо, зрозуміємо на практиці, що таке свідомий вибір майбутнього та професії.

Формат заходу: «Як обрати професію та своє  майбутнє» -  це унікальна подія в рамках профорієнтації нового формату в м. Чернігів. Сучасний підхід, використання європейських трендів, новий погляд на професійне самовизначення молоді!

14.00. - Розкриття та обговорення теми: «З якими проблемами стикаються батьки підлітків під час вибору професії». Знайомство з навчальними програмами неформальної освіти для підлітків в м.Чернігів. Живий діалог учасників.

15.10. - Майстер-класи експертів: учасники зможуть прийняти участь у креативних інтерактивних групових вправах.

15.45-16.00. – відповіді на запитання учасників.

Більш детальна інформація за посиланням https://www.facebook.com/events/190861255005598/

Спікери:

Ю.Трофименко - понад 20 років працює у сфері неформальної освіти. Має вищу педагогічну освіту і 10-річний досвід проведення літніх шкіл для молоді. Навчався в Польщі, Данії, Великобританії.
Автор і співавтор понад 10 книг з освіти та розвитку.

Тетяна Янко - засновниця і керівник «Театру« 23 »і молодіжної театральної студії, яка розвиває творчі здібності, увагу і зібраність, вчить володіти своїм тілом і голосом.
Досвід роботи з молоддю 10 років. Стажування в театральних організаціях, які також працюють з молоддю в Ірландії, Англії і Німеччині.
"Головною метою моєї роботи з молоддю є розвиток особистості, творчого потенціалу та відкриття в людині таланту."

Неля Лавриненко – засновник першої приватної школи в м.Чернігів, організатор центру раннього розвитку дитини «Янголятко».

Попередня реєстрація представників ЗМІ обов’язкова.
Вхiд для преси – вiльний. Мiсця для журналiстiв – 1-й ряд зали
Товкач Олена, координатор заходу:
093- 850-96-37, E-mail: ahalar@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.