Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 15:12:46

Українське правосуддя очима жертв катувань

26.06.2012   12:00Агенцiя

26 червня о 12.00 в Чернігові, в парку імені Попудренка в Міжнародний день проти катувань активісти недержавних організацій проведуть  всеукраїнську акцію, щоб наголосити на необхідності створення системи незалежного розслідування численних випадків катувань в Україні.

Організатори: Amnesty International в Україні, Українська Гельсінська Спілка з прав людини, Харківська правозахисна група, Фундація регіональних ініціатив, Центр інформації про права людини. В Чернігові організаторами заходу є: громадська організація М’АРТ, Чернігівський обласний комітет захисту прав людини.

Акція одночасно відбудеться в декількох містах України.

Пропонуємо в цей день кожному  подивитись на систему правосуддя очима  жертв катувань.

В разі виникнення додаткових питань Ви можете звертатися за телефоном: 0937697339

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини