Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 15:21:46

Відкриття виставки про антинацистський та антирадянський спротив ОУН та УПА

02.03.2018   14:30Агенцiя

2 березня о 14:30 в Чернігівському обласному молодіжному центрі проводитиметься відкриття виставки про антинацистський та антирадянський спротив Організації українських націоналістів та Української повстанської армії під час та після Другої світової війни.
Вона підготовлена Українським інститутом національної пам’яті в рамках відзначення 75-річчя створення УПА, яке проведено на державному рівні.
Організатори: Чернігівський обласний молодіжний центр, Український інститут національної пам’яті, Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації.
Місце проведення: у фойє КП «Обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради за адресою: м. Чернігів, вул. Магістратська, 3.

Останні новини Чернігівщини

Олімпіади мужності й таланту: діти Чернігівщини – приклад незламності 15:20

Попри складну безпекову ситуацію, численні повітряні тривоги та безсонні ночі дітей, їхніх батьків і педагогів, освітяни Чернігівщини вкотре довели згуртованість, відповідальність і відданість своїй справі.

Понад 2 мільйони гривень — на підтримку чернігівських сімей із новонародженими 14:28

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини буде надано ще 77 чернігівкам, зареєстрованим у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат становить 2 265 000 гривень.

До уваги ВПО та отримувачів різних видів соціальних допомог! 13:37

Нагадуємо, що з 1 липня 2025 року внутрішнє адміністрування соціальних допомог, в тому числі і допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, передано до органів Пенсійного фонду України.

На Чернігівщині триває підготовка до експлуатації доріг в осінньо-зимовий період 13:16

Підрядні організації Чернігівщини активно працюють над належним експлуатаційним утриманням автодоріг в осінньо-зимовий період 2025-2026 років.

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко відзначив поліцейських, які вибороли призові місця на спортивних ветеранських змаганнях 12:45

Керівник обласної поліції Іван Іщенко відзначив здобутки на спортивній арені ветеранів поліції Чернігівщини Андрія Нестеренка і Антона Душка, а також поліцейської Лілії Бондаренко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини