Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 червня, 14:25:26

Круглий стіл "Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014 – 2016 роки. Презентація результатів у Чернігівській області"

23.02.2018   11:00Агенцiя

Відбудеться у п'ятницю, 23 лютого об 11.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір".

Захід проводиться в рамках проекту «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: оцінка економічних реформ в регіонах України на шляху до впровадження зони вільної торгівлі з ЄС», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з Асоціацією регіональних аналітичних центрів. Реалізація проекту стала можливою в рамках ініціативи «Просування реформ в регіони» Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ) та «Європейської правди» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid).

Модератор: Наталія Висіканець – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, менеджер проектів

В програмі:
- Оцінка інституційної підтримки  євроінтеграційного поступу з боку регіональних органів влади - Зосименко Тетяна – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, експерт з економічних питань.
- Презентація результатів розрахунку Індексу Євроінтеграційного Економічного Поступу по Чернігівській області за 2014 – 2016 роки. Оцінка інституційної підтримки євроінтеграційного поступу та дій з виконання Розпорядження КМУ від 17.09.2014 р. № 847-р. з боку органів влади Чернігівської області - Корявець Максим – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, Президент, керівник проекту.
- Рекомендації щодо поглиблення торговельно-економічної інтеграції Чернігівського регіону з ЄС та покращення інституційного середовища для цих процесів в контексті імплементації економічної частини Угоди про асоціацію - Корявець Максим – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, Президент, керівник проекту.
 

Останні новини Чернігівщини

Зустріч Послів країн Великої Сімки з представниками громад Чернігівщини

Зустріч Послів країн Великої Сімки з представниками громад Чернігівщини 13:20

21 червня у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програм «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, відбулася зустріч Послів країн Великої сімки з керівниками об’єднаних територіальних громад Чернігівської області.

Державні та приватні виконавці Чернігівщини посилюють спроможність в сфері виконання судових рішень

Державні та приватні виконавці Чернігівщини посилюють спроможність в сфері виконання судових рішень 12:10

В Чернігові відбувся тренінг для державних та приватних виконавців на тему: «Примусове виконання рішень: сучасний досвід і кращі практики».

Антон Братков повертається в Десну

Антон Братков повертається в Десну 12:02

21 червня Десна підписала чергового новачка – Антона Браткова.

КП

КП "Шкільне": основний критерій відбору продуктів для харчування дітей - належний рівень їх якості 11:45

У Чернігові 21 червня відбувся брифінг за участю журналістів, громадських активістів, представників постачальних компаній, на якому говорили про діяльність комунального підприємства «Шкільне» Чернігівської міської ради.

Вилучено 1900 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв

Вилучено 1900 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв 11:13

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області спільно із прокуратурою Чернігівської області вже вдруге цього місяця припинили незаконне виробництво небезпечного алкогольного сурогату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини

Ляля Нетреба вважає ...

що діти стали заручниками політичних інтриг що діти стали заручниками політичних інтриг У Борзні працівники дошкільних навчальних закладів, діти та їхні батьки опинилися в заручниках місцевих політичних гравців. Все – через майбутні вибори в Борзнянську ОТГ, що наближаються.

Всі публікаціі