Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 березня, 09:10:47

Круглий стіл "Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014 – 2016 роки. Презентація результатів у Чернігівській області"

23.02.2018   11:00Агенцiя

Відбудеться у п'ятницю, 23 лютого об 11.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір".

Захід проводиться в рамках проекту «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: оцінка економічних реформ в регіонах України на шляху до впровадження зони вільної торгівлі з ЄС», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з Асоціацією регіональних аналітичних центрів. Реалізація проекту стала можливою в рамках ініціативи «Просування реформ в регіони» Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ) та «Європейської правди» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid).

Модератор: Наталія Висіканець – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, менеджер проектів

В програмі:
- Оцінка інституційної підтримки  євроінтеграційного поступу з боку регіональних органів влади - Зосименко Тетяна – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, експерт з економічних питань.
- Презентація результатів розрахунку Індексу Євроінтеграційного Економічного Поступу по Чернігівській області за 2014 – 2016 роки. Оцінка інституційної підтримки євроінтеграційного поступу та дій з виконання Розпорядження КМУ від 17.09.2014 р. № 847-р. з боку органів влади Чернігівської області - Корявець Максим – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, Президент, керівник проекту.
- Рекомендації щодо поглиблення торговельно-економічної інтеграції Чернігівського регіону з ЄС та покращення інституційного середовища для цих процесів в контексті імплементації економічної частини Угоди про асоціацію - Корявець Максим – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, Президент, керівник проекту.
 

Останні новини Чернігівщини

Сновська громада зможе формувати бюджет

Сновська громада зможе формувати бюджет 08:55

Експерти Центру «Доброчин» представили Проект Бюджетного регламенту* до обговорення на круглому столі, який проходив 16 березня в місті Сновськ.

Профілювання та кейс-менеджмент від служби зайнятості

Профілювання та кейс-менеджмент від служби зайнятості 08:41

Брак робочих місць, низький рівень заробітної плати, тіньова зайнятість, відтік висококваліфікованих кадрів за кордон, дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили – такі, на жаль, реалії сучасного ринку праці.

Пройшов Чемпіонат області з кікбоксингу серед усіх вікових груп

Пройшов Чемпіонат області з кікбоксингу серед усіх вікових груп 08:25

17 березня у місті Чернігові в спортивному комплексі на Валу пройшов Чемпіонат області з кікбоксингу серед усіх вікових груп.

Прокуратура звернулася до суду з позовом про стягнення 100 тис. грн. упущеної вигоди за безоплатне використання землі

Прокуратура звернулася до суду з позовом про стягнення 100 тис. грн. упущеної вигоди за безоплатне використання землі 08:30

Прокуратура Чернігівської області звернулася до Новозаводського районного суду м. Чернігова про стягнення на користь місцевого бюджету Чернігівської міської ради недоотриманого доходу від використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини