Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 грудня, 22:25:31

Круглий стіл "Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014 – 2016 роки. Презентація результатів у Чернігівській області"

23.02.2018   11:00Агенцiя

Відбудеться у п'ятницю, 23 лютого об 11.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір".

Захід проводиться в рамках проекту «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: оцінка економічних реформ в регіонах України на шляху до впровадження зони вільної торгівлі з ЄС», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з Асоціацією регіональних аналітичних центрів. Реалізація проекту стала можливою в рамках ініціативи «Просування реформ в регіони» Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ) та «Європейської правди» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid).

Модератор: Наталія Висіканець – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, менеджер проектів

В програмі:
- Оцінка інституційної підтримки  євроінтеграційного поступу з боку регіональних органів влади - Зосименко Тетяна – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, експерт з економічних питань.
- Презентація результатів розрахунку Індексу Євроінтеграційного Економічного Поступу по Чернігівській області за 2014 – 2016 роки. Оцінка інституційної підтримки євроінтеграційного поступу та дій з виконання Розпорядження КМУ від 17.09.2014 р. № 847-р. з боку органів влади Чернігівської області - Корявець Максим – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, Президент, керівник проекту.
- Рекомендації щодо поглиблення торговельно-економічної інтеграції Чернігівського регіону з ЄС та покращення інституційного середовища для цих процесів в контексті імплементації економічної частини Угоди про асоціацію - Корявець Максим – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, Президент, керівник проекту.
 

Останні новини Чернігівщини

На трасі М-01 у Ягідному встановлено демпферну систему - новий засіб для підвищення безпеки дорожнього руху 11:35

Амортизаційний пристрій "демпферна система" - для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя громадян нашої країни.

Чи  вміє використовувати Ваша громада найбільш сучасний та найдемократичніший інструмент участі в процесі прийняття рішень місцевою владою?

Чи вміє використовувати Ваша громада найбільш сучасний та найдемократичніший інструмент участі в процесі прийняття рішень місцевою владою? 11:34

Коаліція “Прозорі ради” дослідила як використовуються електронні петиції в чотирьох органах місцевого самоврядування Чернігівської області, а саме Чернігівській обласній раді, Чернігівській, Ніжинській та Н.Сіверській міських радах.

Національна поліція ліквідувала діяльність злочинної групи, яка організувала масштабні шахрайські фінансові біржі

Національна поліція ліквідувала діяльність злочинної групи, яка організувала масштабні шахрайські фінансові біржі 11:34

На території шести регіонів країни було проведено спецоперацію із затримання учасників організованої злочинної групи шахраїв.

Проблеми та альтернативи безоплатної правової допомоги обговорено у Чернігові

Проблеми та альтернативи безоплатної правової допомоги обговорено у Чернігові 11:29

В культурно-діловому центрі «Світогляд» відбулися міські зібрання в форматі Town Hall Meetings на тему «Впровадження Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Обговорив актуальні питання інклюзивного навчання в області

Обговорив актуальні питання інклюзивного навчання в області 11:17

Представники Громадської ради при Чернігівській ОДА, депутати обласної ради, освітяни, психологи тапредставники інклюзивно-ресурсних центрів Придесення зібралися 13 грудня, в обласній раді, на засідання круглого столу «Соціально-психологічні аспекти взаємодії освітніх закладів з батьками в контексті інклюзивного навчання».