Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 вересня, 04:49:37

Круглий стіл "Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014 – 2016 роки. Презентація результатів у Чернігівській області"

23.02.2018   11:00Агенцiя

Відбудеться у п'ятницю, 23 лютого об 11.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір".

Захід проводиться в рамках проекту «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: оцінка економічних реформ в регіонах України на шляху до впровадження зони вільної торгівлі з ЄС», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з Асоціацією регіональних аналітичних центрів. Реалізація проекту стала можливою в рамках ініціативи «Просування реформ в регіони» Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ) та «Європейської правди» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid).

Модератор: Наталія Висіканець – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, менеджер проектів

В програмі:
- Оцінка інституційної підтримки  євроінтеграційного поступу з боку регіональних органів влади - Зосименко Тетяна – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, експерт з економічних питань.
- Презентація результатів розрахунку Індексу Євроінтеграційного Економічного Поступу по Чернігівській області за 2014 – 2016 роки. Оцінка інституційної підтримки євроінтеграційного поступу та дій з виконання Розпорядження КМУ від 17.09.2014 р. № 847-р. з боку органів влади Чернігівської області - Корявець Максим – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, Президент, керівник проекту.
- Рекомендації щодо поглиблення торговельно-економічної інтеграції Чернігівського регіону з ЄС та покращення інституційного середовища для цих процесів в контексті імплементації економічної частини Угоди про асоціацію - Корявець Максим – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень, Президент, керівник проекту.
 

Останні новини Чернігівщини

Про впровадження медичної реформи в області говорили на UA: ЧЕРНІГІВ

Про впровадження медичної реформи в області говорили на UA: ЧЕРНІГІВ 14:35

21 вересня в рамках проекту «Звіти Наживо» в ефірі Суспільного мовника Чернігівщини телеканалі UA: ЧЕРНІГІВ звітував начальник управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Петро Гармаш.

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно 14:26

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на гострі кишкові інфекції (надалі - ГКІ) та попередження спалахів серед населення області триває.

Новинка для туристів: екскурсії та концерт у Борисоглібському соборі

Новинка для туристів: екскурсії та концерт у Борисоглібському соборі 11:37

Київські туристичні фірми вже давно зацікавилися концертами духовної музики у Борисоглібському соборі у виконанні Академічного камерного хору імені Дмитра Бортнянського.

Концерн РРТ відключив аналогове мовлення

Концерн РРТ відключив аналогове мовлення "UA: Перший" через борги 11:26

Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення відключив аналогове мовлення телеканалу "UA:Перший" за борги.

Міський голова подякував організаторам та учасникам

Міський голова подякував організаторам та учасникам "WORLD CLEANUP DAY" у Чернігові 10:19

24 вересня, в Чернігівській міській раді підвели підсумки Всесвітнього дня прибирання у Чернігові та області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини