Кампанія ЗнімайРожевіОкуляри презентує результати дослідження
31 січня об 11.00 в Чернігові презентують результати соціологічного дослідження “Вивчення стану доступності паліативних пацієнтів до знеболення”, що проходило також на території Чернігівської області в рамках інформаційної кампанії ЗнімайРожевіОкуляри. Її мета – пояснити пацієнтам та лікарям, громадськості, що знеболення – це право кожного.
Що ж з’ясувалося в ході соціологічного дослідження “Вивчення стану доступності паліативних пацієнтів до знеболення”? Про це розкажуть експерти з різних міст України:
Ірина Сергієнко, офіс Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, м. Київ;
Ксенія Шаповал, менеджер програмної ініціативи “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”, м. Київ;
Андрій Роханський, директор ГО “Інститут правових досліджень та стратегій”, м. Харків;
Леся Брацюнь, радник Міністерства охорони здоров’я України, експертка з паліативної допомоги;
Тетяна Нікелсен, голова ГО “Інститут соціального розвитку”, м. Вінниця
Дата проведення: 31.01.2018 року, початок реєстрації 10:30.
Місце Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 22, готель Reikartz Чернігів, конференц-зала.
Контактна особа: Бортник Олександр, заступник голови ГО “Інститут соціального розвитку”, bortnyk1oleksandr@gmail.com; +38 097 72 95 795
Останні новини Чернігівщини
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.
Діють компенсації за працевлаштування 10:07
У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56
Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55
На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.