До 99-ої річниці Злуки УНР та ЗУНР та 100-річчя бою під Крутами
Про роль та значення подій доби Української революції 1917–1921 років у національній та місцевій історичній пам’яті; форми та методи націонал-патріотичного виховання дітей та молоді говоритиметься під час розширеного засідання координаційних рад з питань національно-патріотичного виховання при Івано-Франківській, Миколаївській та Чернігівській обласних державних адміністраціях, що проходитиме у форматі веб-конференції 24 січня 2018 р.
В рамках заходу обговорюватимуться шляхи залучення громадськості до роботи координаційних рад з питань національно-патріотичного виховання при місцевих органах виконавчої влади; можливості налагодження співпраці областей України з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді на виконання Указу Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016–2020 роки».
До участі в роботі засідання запрошуються державні службовці, науковці, викладачі, громадські активісти та журналісти з Івано-Франківської, Миколаївської та Чернігівської областей.
Дата проведення: 24 січня.
Початок: о 10.00.
Місце проведення: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, (приміщення Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, 3 поверх, ауд. № 2).
Тел. для довідок: 676-052, 067-461-73-86.
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression