Прем’єрний показ документального фільму "МІФ" та прес-конференція його творців
26 січня, у п’ятницю, у Чернігові в кінотеатрі «Multiplex» відбудеться прем’єрний показ документального фільму «МІФ» та прес-конференція його творців.
«МІФ» — новий фільм Леоніда Кантера та Івана Яснія, який розповідає історію життя Василя Сліпака — оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом, активного учасника Революції Гідності, волонтера, добровольця. У 2016 році під час виконання бойової задачі Василь «Міф» Сліпак загинув від кулі снайпера.
Автори поєднують у фільмі два жанри: кіно та концерт. Режисерський дует Леоніда Кантера та Івана Яснія відомий повнометражним фільмом «Добровольці Божої Чоти», який було показано у 23 країнах світу на всіх континентах.
Просимо розміщувати даний трейлер в ефірах ваших телеканалів та інтернет видань з 19 по 26 січня 2017 року включно.
Перед показом фільму відбудеться прес-конференція його режисера Леоніда Кантера та героїні фільму, добровольця Галинки «Перлинки» Клемпоуз.
Початок прес-конференції: 18:00 год.
Початок кінопоказу: 19:00 год.
Вхід на прем’єру — за доброчинними внесками.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.