Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 06:52:57

Спортивно-циркова студія “Тріумф” біля п’ятої гармати

23.06.2012   15:00Агенцiя

Національний архітектурно-історичний заповідник “Чернігів стародавній” та спортивно-циркова студія “Тріумф” запрошують чернігівців на цікаву концертну програму, яка відбудеться 23 червня о 15.00 біля п’ятої гармати (на Валу).
Цього року на стародавньому Дитинці відбулися значні зміни. Зокрема, оновились торгові павільйони: за ініціативою підприємців та з допомогою дизайнерів вони стали сучасними і гармонійно вписалися в архітектуру Валу.
Проте, підприємці на цьому не зупинилися і вирішили не лише пригощати туристів смачними тістечками, морозивом та кавою, а також здивувати їх різноманітними концертними програмами. Тож, цікаве й оригінальне дійство відбудеться 23 червня біля п’ятої гармати, свою майстерність представлятиме творчий колектив спортивно-циркової студії “Тріумф”, керівник – Євгенія Фоменко. У програмі: акробатика, гімнастика і багато-багато цікавого… Приходьте до п’ятої гармати!

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини