Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 11:53:12

Збори членів ГО "Товариство "Чернігівське земляцтво"

12.01.2018   17:00Агенцiя

12 січня, у п’ятницю, відбудуться збори членів Товариства «Чернігівське земляцтво» у м. Києві з нагоди 22-ї річниці утворення.

Традиційно на зборах передбачається підписання Угоди про співпрацю Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської обласної ради, ради Товариства «Чернігівське земляцтво» у м. Києві.

Місце проведення: м. Київ, Броварський проспект, 15 (Міжнародний Виставковий Центр).

З 15:00 год. — початок реєстрації учасників та роботи фотовиставки про діяльність Товариства «Чернігівське земляцтво» у м. Києві;

17:00 год. — початок урочистостей.

Запрошуються всі бажаючі.

Для представників засобів масової інформації буде організовано виїзд до м. Києва та у зворотному напрямку. Акредитація – до 15:00 11 січня. Контактна особа: Оксана Сердюк, тел.: (050) 9350799, (093) 3792151.

Останні новини Чернігівщини

На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП 11:45

Слідчі слідчого управління обласної поліції затримали водія легкового автомобіля, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду у Парафіївській громаді. Внаслідок аварії загинула пасажирка транспортного засобу.

В суботу завершився двотижневий відпочинок першої групи школярів із Чернігівщини в таборі Чернівецької області. 11:14

Сьогодні щаслива малеча повернулася додому та зустрілася з рідними, привізши із собою яскраві спогади та емоції.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:49

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення шахрайських дій під приводом продажу програмного забезпечення 10:28

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого 37-річного мешканця Чернігівського району за фактом заволодіння ним чужими грошовими кошами шляхом обману. Вироком суду чоловіка засуджено до штрафу у сумі 34 тис. грн.

Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06

Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини