Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 грудня, 08:48:17

Політичний воркшоп

26.12.2017   12:00Агенцiя

26 грудня о 12:00 у прес-центрі «Чиста політика» (Чернігів, вул. Полуботка, 6 А) відбудеться широкомасштабний воркшоп за участю народного депутата України Олександра Черненка, представника ВГО «КВУ» у Чернігівській області Володимира Андрійченка та представників, ГМ ОПОРИ та Центру ЮА.

План проведення:

Експертом від ВГО «КВУ» буде презентовано нещодавні результати моніторингу парламенту – рейтингів ефективності роботи народних депутатів України відповідно до таких критеріїв, як участь в пленарних засіданнях ВРУ та роботі Комітету, участь в голосуваннях, успішність та якість законопроектів.

Також відбудеться доповідь про методи моніторингу за допомогою відкритих джерел і запитів на отримання інформації, пройдуть обговорення роботи народних депутатів із учасниками та спільне напрацювання рекомендацій щодо покращення їх роботи, зокрема, надання інформації про роботу депутатів-мажоритарників, що буде цікавим для регіональних представників.
Крім того, пройде презентація програми «Відкритий парламент», ГМ ОПОРИ та Центру ЮА, яка включатиме демонстрацію методологій, що дозволяють громадянам самостійно ознайомлюватися із роботою народних депутатів та дізнатися: як самостійно відстежувати роботу депутатів та звідки отримувати потрібні дані, за якими критеріями можливо здійснювати самостійну оцінку результатів роботи, як окремих депутатів, так і парламенту в цілому.  
Зокрема, буде проінформовано про роботу зі стенограмами Верховної Ради, протоколами засідань Комітетів, інформацією про стан проходження законопроектів, статистичними даними, розміщеними, в тому числі, і на сайті парламенту, а також можливість участі громадян в обговоренні законопроектів безпосередньо на сайті ВРУ.
До участі у воркшопі запрошуються регіональні експерти, журналісти, громадські діячі та усі зацікавлені особи.

Останні новини Чернігівщини

За допомогами від фонду звернулись  майже 70 тисяч працюючих громадян Чернігівщини

За допомогами від фонду звернулись майже 70 тисяч працюючих громадян Чернігівщини 07:38

Упродовж січня-листопада 2021 року за виплатами відповідно до загальнообов’язкового державного соціального страхування звернулись 65,8 тис працюючих громадян Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:37

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території Чернігівської області за період з 8:00 06 грудня по 8:00 07 грудня 2021 року

Ярослава Крамаренко про арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові

Ярослава Крамаренко про арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові 07:35

Учасниця проєкту «Бізнес-акселератор» Ярослава Крамаренко розповіла про свою мрію — арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення 07:28

Прилуцька міська рада не може надати платіжні доручення для проведення відшкодування заходів із енергозбереження за програмою «Енергодім» для двох ОСББ (вул. Земська та вм 12).

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада 07:18

На Чернігівщині триває реалізація міжнародного проєкту «Я – Медіа».