Зустріч “Так буде не завжди” з Оленою Рог і Ігорем Судаком
21 грудня о 17.00 у приміщенні Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка(просп. Миру, 41) відбудеться зустріч “Так буде не завжди”з Оленою Рог і Ігорем Судаком.
Олена Рог – відома київська письменниця, яка щорічно вже майже 10 років зустрічається з читачами Чернігова.
У програмі: презентація нової книги “Люди – бренди”. Нові історії з життя, питання, відповіді, добрі поради. Есе, поезія і свічки. Добрий світлий настрій і дуже гарний “післясмак”. І передноворічний розіграш призів. Відповідь на запитання, чому зустріч має назву “Так буде не завжди”.
Організатори: клуб ділової жінки ГО “Спілка жінок Чернігівщини”, Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В.Г.Короленка.
За додатковою інформацією звертатися:
Рада клубу ділової жінки, тел./факс (0462) 670-312
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.