Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 травня, 23:09:09

Круглий стіл "Сімейний лікар – етапи визначення"

13.12.2017   12:00Агенцiя

У четвер, 13 грудня о 12.00, в прес-центрі "Чиста політика" (м.Чернігів, вул.Г.Полуботка, 6-А) відбудеться круглий стіл «Сімейний лікар – етапи визначення».

Питання до обговорення:
1. Як обрати сімейного лікаря?
2. Що таке протоколи лікування?
3. Що таке профілактична медицина?
4. Чи буде сімейний лікар опікуватися дітьми?
5. Які переваги для пацієнта створює інститут сімейної медицини?
6. Які відмінності сімейної медицини в Україні та в країнах Європи?

До участі запрошуються: представники влади, медицини, громадські активісти та журналісти.
Організатор заходу –прес-центр «Чиста політика».
За детальною інформацією можна звернутись за телефоном: 0636091083.

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв