Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 08:10:48

"Голос батьків" запрошує на святкування 1-ої річниці групи денного перебування

01.12.2017   12:30Агенцiя

Рік тому 1 грудня відкрила свої двері для дітей з інвалідністю група денного перебування в громадській організації «Голос батьків». Це дало поштовх рухатись далі до досягнення основної мети - соціальної адаптації дітей з обмеженими можливостями.
Минулий рік став роком звершень і досягнень для організації, а для дітей отриманням можливості перебування в колективі, спілкування з іншими дітьми, змога бути самостійними, знаходитись декілька годин в день без нагляду батьків. Соціальні робітники групи, педагоги та психолог спрямували свою діяльність на те, аби покращити самооцінку дитини. Щоденно проводяться заняття, метою яких є придбання навичок самообслуговування; розширення словникового запасу; розвиток моторики рук, творчої уяви, логічного мислення; виховання акуратності , поваги та любові до ближнього.
1 грудня 2017 запрошуємо всіх взяти участь у святкуванні з нагоди 1-ї річниці відкриття групи денного перебування для дітей та молоді з інвалідністю Громадської організації «Голос батьків» та розділити нашу радість. Святковий настрій і цікаву програму обіцяємо.
Захід відбудеться 1 грудня 2017 року о 12.30
В приміщенні ГО «Голос батьків» за адресою вул. Захисників України 9б

В ПРОГРАМІ:
12.30    - Виставка доробок дітей та батьків ГО «Голос батьків»
- Оглядова екскурсія
- Міні-презентації діяльності
- Частування
- Знайомство з роботою групи

13.00    Урочисто-святкова програма
14.20    Фуршет. Неформальне спілкування
 

Останні новини Чернігівщини

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення 08:05

Чотири роки ув’язнення просив прокурор для уродженця Городнянського району області, якого обвинувачували у неправдивому повідомленні про замінування.

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв 07:52

В результаті профілактичних заходів, спрямованих на припинення незаконного обігу зброї і вибухівки, правоохоронці вилучили в різних частинах області значну кількість боєприпасів.

25 травня - День філолога

25 травня - День філолога 07:40

Філологія одна з найцікавіших наук, яка включає в себе цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі.

Цікаві факти про алое

Цікаві факти про алое 12:22

Популярна сьогодні кімнатна рослина алое вера бере свій початок з середземноморського регіону. Сьогодні в світі понад двісті видів цих рослин, які в природі зустрічаються в сухих та дуже жарких кліматичних умовах.