Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 15:37:30

Зустріч з народним депутатом Сергієм Лещенком

01.12.2017   17:00Агенцiя

1 грудня о 17.00 народний депутат України Сергій ЛЕЩЕНКО спільно з Демальянс Чернігів проведе зустріч з чернігівцями та громадськістю.

Сергій Лещенко розкаже про політичну ситуації на національному рівні, ефективність діяльності антикорупційних органів, про судову реформу та відповість на всі поставлені питання.

То ж зустрічаємось вже в цю п*ятницю, 1 грудня, о 17:00 у КДЦ "Світогляд" за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 108А (2 поверх).

Приходьте на зустріч із завчасно підготовленими питаннями та зверненнями до народного депутата Сергія Лещенка задля вирішення конкретної проблеми.

Вхід ВІЛЬНИЙ!

Для реєстрації просимо заповнити анкету: https://goo.gl/xWjfsf

Останні новини Чернігівщини

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

 Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників

Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників 09:17

Черговий транш допомоги – шість спецавтівок – у рамках міжнародної благодійної акції «Отець Карел для України» монаха-пивовара Карела Стаутемаса прибув у Чернігів.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:13

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.