Віктор Чумак: "Політична реформа в Україні – єдиний шлях для перезавантаження усієї системи"
Більш детально про це 24 листопада під час прес-конференції у Чернігові розкаже Віктор Чумак – народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції, лідер громадянського руху «Хвиля». Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ та громадськості!
Початок – 14.00.
Питання до обговорення:
В Україні розпочалась політична реформа – хто? що? як? навіщо?
Зняття депутатської недоторканності та нові виборчі правила - що зміниться в державі?
Чому реформа виборчої системи є першочерговим завданням?
Як зміна виборчого законодавства та створення антикорупційного суду прискорить весь процес системних реформ в країні?
Як впливає на політичне життя країни громадський рух «Хвиля»?
Які владні амбіції має лідер «Хвилі»? І з ким готовий співпрацювати заради досягнення мети?
Початок зустрічі: 14.00
Місце проведення: прес-центр "Чернігівський вибір", м. Чернігів, вул. Шевченка, 5.
Просимо зареєструватися за посиланням https://goo.gl/hE32QL
За додатковою інформацією звертайтеся за тел.: 050-635-47-15 (Марія).
Акредитуватися просимо за тел.: 066-304-89-87 або 097-087-00-10 (Вікторія).
До відома: У грудні 2015 року народний депутат Віктор Чумак був обраний членом Національного агентства з питань запобігання корупції. Щоправда,, через місяць написав заяву про звільнення, пояснивши, що працювати у новоствореному органі йому не дадуть. Тоді ж вийшов із фракції БПП. Відтоді навколо НАЗК було чимало скандалів. Тривають вони й по сьогоднішній день. Що ж відбувається?
Докладніше див. тут: https://censor.net.ua/r440215
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.