Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 лютого, 21:48:11

Комплексна публічна консультація для обговорення забезпечення дієвого контролю за використанням децентралізованих фінансів та залучення громадян до ухвалення рішень

16.11.2017   10:30Агенцiя

16 листопада, у четвер, у Чернігові відбудеться комплексна публічна консультація для обговорення ключових аспектів забезпечення дієвого контролю за використанням децентралізованих фінансів та залучення громадян до ухвалення рішень.

Організатори: громадська організація «Центр UA» спільно з Міністерством фінансів України.

Спікери:
– представник Міністерства фінансів України;
– аналітик політики напряму «Контроль за використанням публічних фінансів» Центру UA Марта Семеряк;
– аналітик політики напряму «Залучення громадян до розробки та ухвалення рішень місцевим самоврядуванням» Центру UA Антон Кушнір.

Початок заходу: 10:30 год.

Місце проведення: Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації (вул. Шевченка, 7, каб. № 5).

До участі запрошуються представники органів місцевого самоврядування, фінансових управлінь та бюджетних департаментів органів місцевого самоврядування обласного, районного та міського рівнів, об'єднаних територіальних громад, регіональних представників Державної аудиторської служби та Рахункової палати, громадськість. Про свою участь повідомте листом на електронну пошту: marta.semeryak@gmail.com. 

Контактна особа: Марта Семеряк, (067) 374-33-62.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 158 нових випадків Сovid-19

Виявлено 158 нових випадків Сovid-19 17:55

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 25 лютого в області зафіксовано 158 нових випадків COVID-19.

СБУ попередила контрабанду вибухових речовин до РФ

СБУ попередила контрабанду вибухових речовин до РФ 15:39

Служба безпеки України заблокувала у Чернігівській області спробу створення каналу контрабандного переправлення вибухових речовин на територію РФ.

Вихованці Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю здобули золоті нагороди

Вихованці Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю здобули золоті нагороди 14:44

У період з 19 по 22 лютого, в м. Бахмут (Донецька обл.) проходив чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед спортсменів з порушення зору, ураженням опорно-рухового апарату та порушення розумового і фізичного розвитку.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 13:02

25 лютого на черговому засіданні виконавчого комітету розглянули важливі соціальні питання. Одне з таких – внесення змін до рішення про встановлення тарифів на послуги міського пасажирського автомобільного транспорту.

Проведено нараду з керівниками громад Прилуцького району

Проведено нараду з керівниками громад Прилуцького району 12:36

24 лютого перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш взяла участь у нараді з керівниками територіальних громад Прилуцького району, яка проводилась в обласній державній адміністрації з метою обговорення питатань соціально-економічного та інфраструктурного розвитку, що виникають в процесі реалізації реформи адміністративно-територіального устрою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини