Прес-конференція екстрім-фестивалю "Chernihiv Extreme City"
14 червня (четвер) о 15.00 відбудеться прес-конференція екстрім-фестивалю "Chernihiv Extreme City".
Організатори: Чернігівський молодіжний клуб екстремального відпочинку "SEMARGL", Чернігівська оперативно-рятувальна служба SOS.
Вони розкажуть, якою буде програма заходів "Chernihiv Extreme City". Та поділяться секретами, що підготували до Дня молоді в рамках фестивалю.
(Екстрім-фестиваль буде проходити в Чернігові (пляж за пішохідним мостом) 24 червня 2012 року.)
Фестиваль представлятимуть:
Олександр Михайлов - керівник програми (Чернігівський молодіжний клуб екстремального відпочинку "SEMARGL")
Олег Потеруха (Чернігівський молодіжний клуб екстремального відпочинку "SEMARGL")
Анатолій Антішко (Міська Громадська Організація рятувальна служба SOS)
Місце зустрічі:
Вул. Шевченка, 9 (КМЦ "Інтермеццо"). Початок о 15.00.
Телефон для контактів: (063) 3474911 - Олександр Михайлов.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.