Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 липня, 19:01:39

Прес-клуб: "Право на любов: можливості для реалізації сексуальних та репродуктивних прав осіб з інтелектуальними порушеннями в Україні"

16.11.2017   11:00Агенцiя

Організатори:

Благодійний Фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» у співпраці з Всеукраїнською НУО «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень» в рамках виконання спільного проекту «Захист сексуальних та репродуктивних прав людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень» за підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Місцеві партнери:

Чернігівська міська благодійна організація батьків і дітей-інвалідів з дитинства «Логос»
Чернігівська міська молодіжна організація «Міський молодіжний центр «Жменя»


Дата:      16 листопада 2017 р. , з 11.00 до 14.00

 10.30 – 11.00    - реєстрація, вітальна кава
 11.00 – 12.00     - прес-конференція
 12.00 – 12.20    - кава-пауза, інтерв’ю з експертами
 12.20 – 14.00    - засідання круглого столу

Місце проведення: м. Чернігів, вул. Шевченка 5,  4 поверх, прес-центр «Чернігівський вибір»

Мета засідання:
Захід проходитиме у форматі прес-конференції з подальшим експертним обговоренням означених питань і має на меті привернути увагу місцевих органів влади, представників місцевої громади та засобів масової інформації до можливостей та стану забезпечення й реалізації репродуктивних прав людей з інтелектуальною недостатністю (ІН). В рамках заходу будуть представлені напрацювання проекту, зокрема, підсумки моніторингу дотримання сексуальних та репродуктивних прав осіб з ІН у закладах реабілітації та соціальних послуг, а також результати впровадження навчального компоненту проекту та покращення доступу до інформації з питань сексуального і репродуктивного здоров'я та прав для людей з інтелектуальними порушеннями (ІП).

Модератор: Оксана Стельмах, керівник прес-центру «Чернігівський вибір»

Доповідачі:

- Представник/и місцевих управлінь охорони здоров`я, соціального захисту

- Представник Управління освіти Чернігівської ОДА - Практичний досвід Чернігівщини у забезпеченні та дотриманні сексуальних і репродуктивних прав осіб з інтелектуальною недостатністю та пов’язані з цим виклики в умовах децентралізації

- Регіна Гусак, депутат Чернігівської міської ради, керівник Чернігівської міської молодіжної організації «Міський молодіжний центр «Жменя» - учасника Всеукраїнської Коаліції з Репродуктивного Здоров’я та Планування Сім’ї - Приклади ефективної взаємодії місцевої влади і громадськості у сфері доступу людей з ІП до послуг з РЗ

- Oлена Пaнченко, керівник проекту, Благодійний Фонд «Здоров'я жінки і планування сім'ї», м. Київ  - Досягнення проекту у напрямку захисту репродуктивних прав людей з ІП через розвиток механізму інклюзивного моніторингу нормативно-правової бази та покращення їх доступу до інформації з питань сексуального і репродуктивного здоров'я та прав

- Раїса Кравченко, виконавчий директор ВГО «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень», м. Київ - Системні порушення прав осіб з інтелектуальною недостатністю - бар`єр для забезпечення репродук-тивних прав: представлення результатів моніторингу

- Надія Лозбень, директор Чернігівської міської благодійної організації батьків і дітей-інвалідів з дитинства «Логос» - Практичний досвід проведення моніторингу та впровадження навчального компоненту у Чернігові та Чернігівській області

Контакти:
БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї»       
вул. Льва Толстого 9А, м. Київ, 01004, Україна
Тел./Факс: (38 044) 596 50 99, e-mail: info@rhr.org.ua        
www.womanhealth.org.ua
Прес-центр "Чернігівський вибір" 050-954-83-54, 098-914-91-52, cg.monitor@gmail.com


Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 16:12

11 липня близько 17-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на трасі М-02 « Кіпті-Глухів-Бачівськ» поблизу Батурина сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинула людина.

Підлітки зі Сновщини взяли участь у менторській програмі "Покоління Перемоги" 15:39

Досягати спільних цілей навчилися десятикласники та десятикласниці Сновської громади під час участі в менторській програмі «Покоління перемоги» від GoGlobal. Крім цього, надолужили прогалини зі шкільних предметів, удосконалили свої комунікаційні навички та підтягнули фінансову грамотність.

Майже мільярд гривень компенсацій: на Чернігівщині триває реалізація програми «єВідновлення» 15:15

Програма «єВідновлення», яка передбачає надання компенсації за пошкоджене та зруйноване житло, реалізується в області більше року. За цей час на Чернігівщині нараховано компенсацій на майже мільярд гривень.

Чотири ліцеї та 23 гімназії. У Чернігові перепрофілювали заклади загальної середньої освіти 14:33

Тобто, змінили тип шкіл та затвердили їхні статути у новій редакції. Відповідне рішення затверджене на 41-й (позачерговій) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання 10 липня.

Чернігівські поліцейські розкрили крадіжку грошей з втраченої банківської картки 13:48

Оперативники Чернігівського райуправління поліції викрили зловмисницю, яка привласнила знайдену банківську картку, а потім викрала з неї 180 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини