Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 січня, 20:13:37

Прес-клуб: "Право на любов: можливості для реалізації сексуальних та репродуктивних прав осіб з інтелектуальними порушеннями в Україні"

16.11.2017   11:00Агенцiя

Організатори:

Благодійний Фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» у співпраці з Всеукраїнською НУО «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень» в рамках виконання спільного проекту «Захист сексуальних та репродуктивних прав людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень» за підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

Місцеві партнери:

Чернігівська міська благодійна організація батьків і дітей-інвалідів з дитинства «Логос»
Чернігівська міська молодіжна організація «Міський молодіжний центр «Жменя»


Дата:      16 листопада 2017 р. , з 11.00 до 14.00

 10.30 – 11.00    - реєстрація, вітальна кава
 11.00 – 12.00     - прес-конференція
 12.00 – 12.20    - кава-пауза, інтерв’ю з експертами
 12.20 – 14.00    - засідання круглого столу

Місце проведення: м. Чернігів, вул. Шевченка 5,  4 поверх, прес-центр «Чернігівський вибір»

Мета засідання:
Захід проходитиме у форматі прес-конференції з подальшим експертним обговоренням означених питань і має на меті привернути увагу місцевих органів влади, представників місцевої громади та засобів масової інформації до можливостей та стану забезпечення й реалізації репродуктивних прав людей з інтелектуальною недостатністю (ІН). В рамках заходу будуть представлені напрацювання проекту, зокрема, підсумки моніторингу дотримання сексуальних та репродуктивних прав осіб з ІН у закладах реабілітації та соціальних послуг, а також результати впровадження навчального компоненту проекту та покращення доступу до інформації з питань сексуального і репродуктивного здоров'я та прав для людей з інтелектуальними порушеннями (ІП).

Модератор: Оксана Стельмах, керівник прес-центру «Чернігівський вибір»

Доповідачі:

- Представник/и місцевих управлінь охорони здоров`я, соціального захисту

- Представник Управління освіти Чернігівської ОДА - Практичний досвід Чернігівщини у забезпеченні та дотриманні сексуальних і репродуктивних прав осіб з інтелектуальною недостатністю та пов’язані з цим виклики в умовах децентралізації

- Регіна Гусак, депутат Чернігівської міської ради, керівник Чернігівської міської молодіжної організації «Міський молодіжний центр «Жменя» - учасника Всеукраїнської Коаліції з Репродуктивного Здоров’я та Планування Сім’ї - Приклади ефективної взаємодії місцевої влади і громадськості у сфері доступу людей з ІП до послуг з РЗ

- Oлена Пaнченко, керівник проекту, Благодійний Фонд «Здоров'я жінки і планування сім'ї», м. Київ  - Досягнення проекту у напрямку захисту репродуктивних прав людей з ІП через розвиток механізму інклюзивного моніторингу нормативно-правової бази та покращення їх доступу до інформації з питань сексуального і репродуктивного здоров'я та прав

- Раїса Кравченко, виконавчий директор ВГО «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень», м. Київ - Системні порушення прав осіб з інтелектуальною недостатністю - бар`єр для забезпечення репродук-тивних прав: представлення результатів моніторингу

- Надія Лозбень, директор Чернігівської міської благодійної організації батьків і дітей-інвалідів з дитинства «Логос» - Практичний досвід проведення моніторингу та впровадження навчального компоненту у Чернігові та Чернігівській області

Контакти:
БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї»       
вул. Льва Толстого 9А, м. Київ, 01004, Україна
Тел./Факс: (38 044) 596 50 99, e-mail: info@rhr.org.ua        
www.womanhealth.org.ua
Прес-центр "Чернігівський вибір" 050-954-83-54, 098-914-91-52, cg.monitor@gmail.com


Останні новини Чернігівщини

Стартує конкурс проектів

Стартує конкурс проектів "Креативне місто -2018" 17:16

Оголошується другий конкурс цікавих проектів «Креативне місто – 2018» для неурядових громадських організацій та незареєстрованих громадських ініціатив задля розвитку Чернігова.

Льодова арена на площі залишиться, але проїзд повз театр відкриють для автотранспорту

Льодова арена на площі залишиться, але проїзд повз театр відкриють для автотранспорту 16:50

Міська льодова арена на площі залишиться, але проїзд повз театр відкриють для автотранспорту. Про це сьогодні було сказано на розширеній нараді в Чернігівській міській раді. Чернігівський міський голова доручив прискорити ці роботи, відкривши проїзд вулицею між площею і обласним театром вже сьогодні-завтра.

Батуринська ОТГ сприятиме обізнаності молоді в історичних подіях періоду Гетьманства

Батуринська ОТГ сприятиме обізнаності молоді в історичних подіях періоду Гетьманства 16:47

Батуринська міська рада об’єднаної територіальної громади вийшла у фінал конкурсу проектів «Малі міста – великі враження» зі своїм проектом «Перший фестиваль Батурина «Шабля»».

Творення Української державності 1917-1921 років: історія боротьби

Творення Української державності 1917-1921 років: історія боротьби 12:10

Ще одна виставка до Дня Соборності України — «100 років боротьби. Українська революція 1917–1921» — експонується у Чернігові в Обласному молодіжному центрі. Всі охочі можуть її переглянути протягом місяця.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:03

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини