Прес-конференція щодо медичної реформи
3 листопада об 11.15 - прес-конференція з лікарями міських лікарень щодо медичної реформи
У прес-конференції візьмуть участь:
- Березенко Сергій Іванович - народний депутат України,
- Кухар Владислав Вікторович – Начальник управління охорони здоров‘я Чернігівської міської ради,
- Жиденко Андрій Михайлович – Головний лікар Чернігівської обласної лікарні,
- Гусак Василь Іванович – Головний лікар Чернігівського пологового будинку,
- Янголь Віктор Іванович – Головний лікар ЧМЛ № 3,
Місце проведення: прес-центр "Чиста політика", (м.Чернігів, вул. Полуботка, 6-А).
Останні новини Чернігівщини
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.