Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 19:05:27

Прес-конференція про нерозкриття злочинів проти журналістів

02.11.2017   15:00Агенцiя

У листопаді в усьому світі триває щорічна кампанія боротьби з безкарністю, яка розпочинається 2 листопада з Міжнародного дня припинення безкарності за злочини проти журналістів.

2 листопада о 15:00 за ініціативи Незалежної медіа-профспілки України за адресою вул.Реміснича, 49, 3 поверх, офіс 32 відбудеться прес-конференція за участі голови НМПУ Ігоря Чайки, адвоката, який веде більшість справ пов’язаних з медіа у Чернігові, Олексія Кінебаса та журналіста Владислава Савенка.

Говоритимемо про нерозкриття злочинів проти журналістів і відповідальність влади за скоєння та результати розслідування подій дворічної давнини.

Адже 7 листопада минає 2 роки після резонансної події в Чернігові – саме в цей день під час публічного заходу за участі народного депутата і майбутнього міського голови Чернігова Владислава Атрошенка його охорона скоїла брутальний напад на журналіста, члена НМПУ Владислава Савенка.

Саме після цих подій і виникла ідея започаткування ініціативи Незалежної медіа-профспілки України про підписання в усіх регіонах країни з представниками влади і силових структур Меморандуму «Щодо порозуміння і захисту та безпечної діяльності журналістів».

Тоді ж, в листопаді 2015 року представники Комітету НМПУ провели зустрічі з керівництвом області та прокуратури, Нацполіції та слідчими, що займались справою нападу на журналіста.

На превеликий жаль, попри запевнення у швидкому та принциповому розслідуванні злочину, справа й досі не завершена, а винні у скоєнні брутального нападу на представника ЗМІ так і не покарані.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.