Прес-конференція " Вибори у ОТГ Чернігівщини: підсумки спостереження та оцінка дня"
У вівторок, 31 жовтня, о 10:00 у прес-центрі "Чернігівський вибір" відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА щодо підсумків громадського спостереження за виборами у чотирнадцяти об’єднаних територіальних громадах Чернігівської області.
Під час заходу представники ОПОРИ розкажуть про перебіг дня голосування, роботу виборчих комісій щодо організації виборчого процесу, а також виявлені порушення у громадах Чернігівської області.
Спікери:
Наталія Висіканець – координатор громадського спостереження за виборами в Чернігівській області.
До участі запрошуються журналісти, кандидати, представники політичних партій та громадських організацій.
Дата проведення: 31 жовтня о 10.00
Місце проведення: прес-центр "Чернігівський вибір", вул.Шевченка, 5, м. Чернігів
Контакти прес-центру: 050-95-483-54, 098-914-915-2
Відзначимо, що в Громадянській мережі ОПОРА працює «гаряча лінія», на яку можна звертатися в разі виникнення проблем чи потреби консультацій щодо виборів – (044) 591-44-44 (вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора).
Наталія Висіканець, координаторка громадського спостереження за виборами у Чернігівській області
тел.: 067 93 09 966
email: vysikanetsn@gmail.com
(#вибори17; #elect_ua; #opora; #опора)
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.