Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 13:28:37

Прес-брифінг в ОДА: "Запобігання поширенню африканської чуми свиней"

27.10.2017   12:00Агенцiя

27 жовтня, у п’ятницю, в Чернігівській обласній державній адміністрації відбудеться прес-брифінг з теми «Запобігання поширенню африканської чуми свиней».


Спікери:
в. о. першого заступника голови обласної державної адміністрації Юлія Свириденко;
директор Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Юрій Павлішен;
національний консультант по роботі з громадами в Україні Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) Олександр Рєвнівцев;
начальник відділу організації протиепізоотичної роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Микола Мазигула.


Початок заходу: 12:00 год.

Місце проведення: зала № 2 обласної державної адміністрації.

Контактний телефон: (0462) 67-58-91.

Останні новини Чернігівщини

На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП 11:45

Слідчі слідчого управління обласної поліції затримали водія легкового автомобіля, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду у Парафіївській громаді. Внаслідок аварії загинула пасажирка транспортного засобу.

В суботу завершився двотижневий відпочинок першої групи школярів із Чернігівщини в таборі Чернівецької області. 11:14

Сьогодні щаслива малеча повернулася додому та зустрілася з рідними, привізши із собою яскраві спогади та емоції.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:49

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення шахрайських дій під приводом продажу програмного забезпечення 10:28

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого 37-річного мешканця Чернігівського району за фактом заволодіння ним чужими грошовими кошами шляхом обману. Вироком суду чоловіка засуджено до штрафу у сумі 34 тис. грн.

Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06

Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини