Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 09:04:11

Нарада “Алгоритм діагностики і лікування цукрового діабету ІІ типу та його ускладнень зі сторони органу зору в практиці сімейного лікаря”

27.10.2017   11:00Агенцiя

Нарада за “кущовою схемою” на тему “Алгоритм діагностики і лікування цукрового діабету ІІ типу та його ускладнень зі сторони органу зору в практиці сімейного лікаря”.
Проводить Управління охорони здоров’я облдержадміністрації.
Прилуцька центральна міська лікарня (м. Прилуки, вул. Київська, 56).
Початок об 11:00.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини