Експертна зустріч з обговорення пріоритетів урядової політики
19 жовтня, в четвер, у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади в он-лайн режимі через відеопортал YouТube відбудеться експертна зустріч з питань обговорення пріоритетів урядової політики на тему: «Особливості реформування державних та комунальних засобів масової інформації».
Експерти, представники Державного комітету телебачення і радіомовлення України, громадськість говоритимуть про проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про реформування державних та комунальних засобів масової інформації».
В обговоренні також візьмуть участь представники шести областей держави.
Початок заходу: 12:00 год.
Місце проведення: ауд. № 1 Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.