Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 червня, 17:06:05

Прес-тур для всебічного висвітлення етапу конкурсу на кращу артилерійську батарею

13.10.2017   08:00Агенцiя

13 жовтня на базі загальновійськового полігону у с. Гончарівське Чернігівської обл., серед підрозділів оперативного командування "Північ" відбудеться етап конкурсу на кращу артилерійську батарею на першість Сухопутних військ Збройних Сил України.

Журналістам буде представлено етап бойової стрільби артилерійських батарей, також посадові особи конкурсної комісії нададуть коментарі.

Представникам ЗМІ, які бажають взяти участь у прес-турі, за довідками та акредитацією звертатися за телефонами прес-служби оперативного командування "Північ" Сухопутних військ ЗС України: тел.: (097) 39-79-128, або надсилати заявки на акредитацію на електронну адресу: presspivnich@ukr.net з поміткою "акредитація" та зазначенням ім’я та прізвища журналіста, оператора, назви видання, контактного телефону.

Контактна особа: підполковник Віталій Кирилов.

Збір акредитованих журналістів — о 08:00 13 жовтня на КПП збірного пункту (м. Чернігів, вул. Молодчего 15)
Представникам ЗМІ обов’язково мати при собі документ що засвідчує особу журналіста та паспорт громадянина України!
Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА і триватиме до 20:00 12 жовтня!

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини